Usługi

Od 10 lat klienci powierzają nam prowadzenie spraw księgowych i kadrowo-płacowych.

 • Księgowość

  Dysponujemy wiedzą obejmującą nie tylko polskie zasady rachunkowości, ale również jej międzynarodowe standardy (IAS) oraz międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej (IFRS), co powoduje, że jesteśmy obecni również na rynku europejskim.

 • Obsługa kadr i płac

  Ogranicz koszty i postaw na wygodę. Stworzymy i poprowadzimy dla Ciebie dział kadrowo-płacowy.

  Ty i Twoi pracownicy możecie spać spokojnie – dokumenty są na swoim miejscu.

 • Rozliczenia VAT

  Systematyczne składanie deklaracji podatkowych oraz prowadzenie ewidencji podatku od towarów i usług to podstawowy obowiązek przedsiębiorców rozliczających VAT. Do takich właśnie rozliczeń wyodrębniliśmy specjalny dział rozliczeń VAT. Mamy wiedzę oraz znajomość nieustannie zmieniających się ustaw i przepisów . Dajemy Tobie pewność poprawnych i bezbłędnych rozliczeń oraz stały nadzór nad prawidłowością Twojej dokumentacji VAT.

 • Analizy i raportowanie finansowe

  Przeprowadzimy dla Ciebie analizę finansową przedsiębiorstwa, na bazie której postawimy diagnozę gospodarczą. Zraportujemy, udzielimy wszystkich możliwych zaleceń i rekomendacji Twojej działalności. Czy jesteś gotowy aby Twoja firma nabrała finansowego rozpędu? Przyjdź lub zadzwoń do nas…

 • Doradztwo księgowe

  Rozpoczęcie działalności gospodarczej czy zmiana formy prawnej to wydarzenia niosące zagrożenia.

  Pomożemy w rejestracji Spółki, załatwieniu wszelkich formalności w urzędach. Ochronimy przed ryzykiem niepowodzenia i chaosem w dokumentach. Doradzimy w kwestiach podatków i zatrudnienia pracowników. Znajdziemy metodę finansowania Twoich przedsięwzięć.